Program Partnerski „Zarabiaj z Body Zone”

Czym jest program „Zarabiaj z Body Zone”?

Dlaczego warto?

Jak działa?

 

Wszystko jest proste i jasne a odpowiedź na kilka ważnych pytań znajdziesz poniżej.

 

„Zarabiaj z Body Zone” to program skierowany do wszystkich, którzy zechcą polecić naszą ofertę kolejnym osobom. Polecając nasz sklep innym, zarobisz kasę na: darmowe suple, żywność dietetyczną, odzież treningową, akcesoria treningowe lub na wiele innych artykułów z naszej oferty, których aktualnie potrzebujesz.

 • By móc korzystać z programu „Zarabiaj z Body Zone” i zgarniać kasę na zakupy na BodyZone.pl wystarczy być zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Warto jest się zarejestrować gdyż program nie dotyczy osób dokonujących zakupu jako GOŚĆ.
 • W wielkim skrócie program sprowadza się do 10% prowizji jaką Ci przekażemy za pierwszy zakup każdej poleconej przez ciebie osoby, która nie uczestniczy jeszcze w tym programie, oraz 5% prowizji za każde kolejne zakupy poleconych przez Ciebie osób.
 • Masz znajomych na Facebook-u, prowadzisz bloga/vloga, jest Cię pełno w necie a może jesteś trenerem, dietetykiem czy motywatorem? Jeśli tak to znaczy, że nasz program jest dla Ciebie!
 • 0 zł  Twojego wkładu – nie musisz inwestować aby zacząć zarabiać.
 • Szybki start – wystarczy się zarejestrować na BodyZone.pl
 • Prosty sposób naliczania prowizji - 10% od pierwszego zamówienia i 5% od każdego następnego.

 

„Zarabiaj z Body Zone ” to nie obietnica zniżki czy pozorowanie korzyści. Nasz program partnerski daje Ci gwarancję zarobku, przy minimalnym bądź w sumie żadnym zaangażowaniu a na kasę jaką przekażemy na twoje konto BodyZone.pl pracować będą inni. Jedyną rzeczą jakiej wymagamy to wydanie na BodyZone.pl tak zarobionej kasy kiedy tylko zechcesz lecz przed upływem 2 lat, bo właśnie tyle ważne są przekazywane Ci środki.

 • Po prostu kasa. Od nas nie otrzymujesz punktów czy kuponów ale czysty pieniądz, który wydajesz bez konieczności korzystania z kalkulatorów czy przeliczników punktów.
 • Program jest prosty i przejrzysty a ilość zgromadzonej gotówki sprawdzisz w prosty sposób logując się na Twoje konto BodyZone.pl
 • Nie jesteś jeszcze zarejestrowany? Nic straconego wystarczy utworzyć konto i polecić nas znajomym oraz cieszyć się bonusami od samego początku.

 

Jeśli masz już konto: to po zalogowaniu się na nim wystarczy w panelu użytkownika wybrać zakładkę programu „Zarabiaj z Body Zone”, żeby na bieżąco śledzić płynące z programu korzyści:

 • Załóżmy, że nasz sklep polecisz 50 znajomym, a 10 z nich nie korzysta jeszcze z naszego programu i  zrobi u nas zakupy. Za pierwszy zakup każdej z tych osób otrzymasz 10% wartości ich zamówienia, a za każdy kolejny zakup 5% w postaci prowizji przekazywanej Tobie.
 • Załóżmy, że każdy z Twoich 10 znajomych wydał pierwszy raz na BodyZone.pl 200zł. Razem wydali 2000zł. A twoja prowizja wyniesie 10% z tych 2000zł czyli 200zł ląduje na twoim koncie na BodyZone.pl i będzie czekała aż ją u nas wydasz.
 • Jeśli zaś Twoi poleceni znajomi są aktywni ruchowo, uprawiają sport lub po prostu dbają o swoje zdrowie tak jak Ty, a przy okazji odwiedzają nas na BodyZone.pl regularnie i miesięcznie wydają po np. 200zł. Poleciłeś 10 takich osób co rocznie daje: 200 zł x 10 znajomych x 12 miesięcy = 24.000 zł z czego 5% tej sumy ląduje wprost dla Ciebie na Twoim koncie na BodyZone.pl 1200zł to niezła kasa, czyż nie?
 • Nie trzeba Ci tłumaczyć ile zarobisz gdy będziesz miał 100 takich osób!!!
 • Wystarczy się zarejestrować i polecać nas innym - dostajesz gotowe banery do wklejenia na Twój profil FB, stronę www lub inne miejsca w necie, gdzie jesteś Ty i Twoi znajomi. Każdy baner ma indywidualny link, dzięki czemu przypisujemy Twoich znajomych tylko Tobie – ciasteczka zapisują się aż na 30 dni.
 • Własne ID. Jeżeli w danej chwili nie masz możliwości wysłania znajomemu linka, możesz po prostu podać mu adres www.bodyzone.pl  oraz Twoje ID lub wydrukować własne wizytówki z naszej strony i wpisać tam ID.

 

Nasz program w 4 prostych punktach krok po kroku:


   1.       Zakładanie konta w Programie Partnerskim „Zarabiaj z Body Zone”.

 • Swoje konto założysz szybko i prosto! Klikając tu. Pamiętaj tylko, żeby podać aktualne dane osobowe.
 • Potrzebujesz więcej informacji? Po zalogowaniu się do panelu Klienta po prostu przejdź do zakładki „Zarabiaj z Body Zone”.

   2.       Promowanie www.bodyzone.pl  za pomocą Programu Partnerskiego.

 • Wszystkie dostępne sposoby promocji www.bodyzone.pl  czekają na Ciebie w zakładce „Marketing”.
 • Twoje ID 
 1. Podaj Twój identyfikator (ID) znajomym, a oni na pewno wykorzystają go podczas zakupów na www.bodyzone.pl  (rejestrując się lub nie). 
 2. Pamiętaj tylko zakup z Twoim ID generuje Twoje zyski.
 • Link partnerski 
 1. Za pomocą linku partnerskiego możesz promować www.bodyzone.pl  w mediach społecznościowych lub udostępniając link znajomym. 
 2. Wszystkie zakupy za jego pośrednictwem powiększą Twoje zyski.
 • Kod HTML 
 1. Jeśli posiadasz swoją stronę internetową lub bloga, mamy dla Ciebie kod z banerem oraz dedykowanym linkiem partnerskim, który możesz udostępnić w swoim serwisie.
 2. Zakupy z odesłań z Twojej strony internetowej będą powielały Twoje zyski.

   3.       Lista poleconych osób.

 • W zakładce „Lista Poleconych” znajdziesz wszystkie osoby, które dokonały zakupu za pośrednictwem Twojego linku partnerskiego. W ten sposób masz nad wszystkim kontrolę.

   4.       Szczegóły dotyczące rozliczeń.

 • Aktualne dane dotyczące Twojego wynagrodzenia znajdziesz w zakładce „Rozliczenia”.
 • Jeśli  masz pytania lub wątpliwości dotyczące Programu Partnerskiego „Zarabiaj z Body Zone” skontaktuj się z nami: sklep@bodyzone.pl, wpisując w tytule maila "Zarabiaj z Body Zone".

 

 

Pozostaje tylko zaprosić do skorzystania z programu „Zarabiaj z Body Zone”, gdyż nie ma prostszej drogi do darmowych zakupów i oszczędzania razem z BodyZone.pl

 

 

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości napisz do Nas na info@bodyzone.pl lub zadzwoń pod nr. 71 774 79 59.

 

Dziękujemy,

BodyZone.pl