Testosteron

  • Zestaw NA TESTOSERON

    x1

    IRONTEST STANDARD

    Iron Horse Series Iron Test to suplement diety, który zwiększa poziom wolnego testosteronu.
    IRONTEST STANDARD
    x1

    DAA +

    DAA to suplement uznawany za booster testosteronu
    DAA +
    Połączenie sprawdzonego działania minerałów takich jak cynk i magnez oraz innowacyjnego wyciągu z pestek dyni, zawartych i IRON TEST jest w stanie zauważalnie podnieść poziom naturalnego testosteronu już po pierwszych dwóch tygodniach suplementacji. Dodatkowo DAA w wysokich dawkach również wykazuje działanie anaboliczne na organizm, uzupełniając działanie IRON TEST. Dzięki takiemu połączeniu wzrost poziomu testosteronu i korzyści z tym związanych, takich jak zwiększony wzrost siły i masy mięśniowej, wyższe libido czy lepsza regeneracja i więcej sił witalnych, będą tylko kwestią czasu.
    136,38 zł
    Oszczędzasz minimum: 11,62 zł

    -8%

  • Zestaw ANABOLICZNY SEN

    x1

    SLEEP-ER - 225 G JAR

    Sleeper to najsilniejsza formuła regeneracyjna od Trec Nutrition
    SLEEP-ER - 225 G JAR
    x1

    ZMA ORIGINAL

    Opatentowana formuła ZMA
    ZMA ORIGINAL
    Potężna dawka magnezu i cynku, zawartość niezbędnych aminokwasów oraz dodatek ekstraktów ziołowych. Ten zestaw spożyty przed snem pomoże w regeneracji organizmu i mięśni, pomoże w szybkim zaśnięciu oraz sprawi, że rano obudzimy się całkowicie zregenerowani.

    SLEEP-ER to flagowy produkt TREC NUTRITION, którego receptura wspiera nocną regenerację. Pomaga szybko zasnąć, a zawarty w nim ekstrakt z melisy lekarskiej wycisza organizm pod koniec dnia. Jest to szczególnie ważne jeśli ćwiczymy w godzinach wieczornych.

    ZMA ORIGINAL to połączenie odpowiednich form magnezu, cynku oraz witaminy B6. Duża zawartość magnezu pomaga w relaksacji mięśni, a w połączeniu z cynkiem podnosi w naturalny sposób poziom wolnego testosteronu.
    105,05 zł
    Oszczędzasz minimum: 8,95 zł

    -8%