Testosteron

 • Zestaw NA TESTOSERON

  x1

  IRONTEST STANDARD

  Iron Horse Series Iron Test to suplement diety, który zwiększa poziom wolnego testosteronu.
  IRONTEST STANDARD
  x1

  DAA +

  DAA to suplement uznawany za booster testosteronu
  DAA +
  Połączenie sprawdzonego działania minerałów takich jak cynk i magnez oraz innowacyjnego wyciągu z pestek dyni, zawartych i IRON TEST jest w stanie zauważalnie podnieść poziom naturalnego testosteronu już po pierwszych dwóch tygodniach suplementacji. Dodatkowo DAA w wysokich dawkach również wykazuje działanie anaboliczne na organizm, uzupełniając działanie IRON TEST. Dzięki takiemu połączeniu wzrost poziomu testosteronu i korzyści z tym związanych, takich jak zwiększony wzrost siły i masy mięśniowej, wyższe libido czy lepsza regeneracja i więcej sił witalnych, będą tylko kwestią czasu.
  136,38 zł
  Oszczędzasz minimum: 11,62 zł

  -8%

 • Zestaw ANABOLICZNY SEN

  x1

  SLEEP-ER - 225 G JAR

  Sleeper to najsilniejsza formuła regeneracyjna od Trec Nutrition
  SLEEP-ER - 225 G JAR
  x1

  ZMA ORIGINAL

  Opatentowana formuła ZMA
  ZMA ORIGINAL
  Potężna dawka magnezu i cynku, zawartość niezbędnych aminokwasów oraz dodatek ekstraktów ziołowych. Ten zestaw spożyty przed snem pomoże w regeneracji organizmu i mięśni, pomoże w szybkim zaśnięciu oraz sprawi, że rano obudzimy się całkowicie zregenerowani.

  SLEEP-ER to flagowy produkt TREC NUTRITION, którego receptura wspiera nocną regenerację. Pomaga szybko zasnąć, a zawarty w nim ekstrakt z melisy lekarskiej wycisza organizm pod koniec dnia. Jest to szczególnie ważne jeśli ćwiczymy w godzinach wieczornych.

  ZMA ORIGINAL to połączenie odpowiednich form magnezu, cynku oraz witaminy B6. Duża zawartość magnezu pomaga w relaksacji mięśni, a w połączeniu z cynkiem podnosi w naturalny sposób poziom wolnego testosteronu.
  105,05 zł
  Oszczędzasz minimum: 8,95 zł

  -8%