Stawy i więzadła

 • Zestaw NA STAWY i WIĘZADŁA

  x1

  FLEXIT

  Szybsza regeneracja pourazowa
  FLEXIT
  x1

  MSM

  Chroni przed zmianami miażdżycowymi, redukuje poziom stresu
  MSM
  x1

  F-CALCIUM D3

  Polecany jest dla osób z zakwaszonym organizmem
  F-CALCIUM D3
  Kompleksowy zestaw zawierający MSM, wapno oraz dobrze znany suplement FLEXIT. W promocyjnej cenie otrzymujesz wszystko czego Twoje mięśnie potrzebują do pełnej regeneracji układu ruchu. Mocne kości, ścięgna i więzadła to kluczowa kwestia, jeśli chodzi o zapobieganie kontuzjom, dlatego każdy powinien zatroszczyć się w przemyślany sposób o swój aparat ruchu. Na tym nie powinieneś oszczędzać – wybierz to co najlepsze.
  113,34 zł
  Oszczędzasz minimum: 9,66 zł

  Brak w magazynie

  -8%

 • Zestaw ZAPOBIEGANIE URAZOM

  x1

  VITAMIN C CRYSTALS

  VITAMIN C CRYSTALS
  x1

  CREATINE MICRONIZED 200 MESH + TAURINE

  Monohydrat kreatyny w kapsułkach z dodatkiem tauryny dla lepszej przyswajalności
  CREATINE MICRONIZED 200 MESH + TAURINE
  x1

  AMINOMAX 6800

  Przyspiesz regenerację po treningu
  AMINOMAX 6800
  Mądry polak po szkodzie? Kontuzje są zmora sportowców i mądrym wyjściem jest zadbanie aby do niej nie doszło. Właśnie w tym celu przygotowaliśmy ten zestaw. Jego podstawą jest VITAMIN C CRYSTALS która wpływa na zwiększenie średnicy włókien kolagenowych oraz stanowi skuteczny antyoksydant niwelujący szkodliwy wpływ rodników na włókna mięśniowe. Jednak witaminę C umieściliśmy w tym zestawie głównie dlatego, że współpracuje ona z pozostałymi suplementami z tego zestawu.

  Następnym suplementem z zestawu jest CREATINE MICRONIZED 200 MESH + TAURINE. Tauryna bierze udział w regeneracji mięśni oraz wpływa na produkcję fibroblastów, a towarzysząca jej kreatyna bonusowo zadba o efektywny proces produkcji energii oraz kontrolę gospodarki cukrowej.

  AMINOMAX 6800 skutecznie wspiera proces regeneracji mięśni, ale głównie za sprawą zawartości L-glicyny, zmniejsza uszkodzenia włókien kolagenowych.

  Stosowanie tego zestawu pozwoli Ci wzmocnić cały aparat ruchu, jako bonus dając zdrową i elastyczną skórę. Rekonwalescencja po urazach często trwa wiele miesięcy uniemożliwiając intensywne treningi. Ten zestaw pomoże Ci przetrwać Twoją sportową karierę w dobrym zdrowiu!
  114,27 zł
  Oszczędzasz minimum: 9,73 zł

  -8%