Masa i siła mięśni

 • Zestaw NA MASĘ I SIŁĘ MIĘŚNI

  x1

  MASS XXL

  Najpopularniejsza odżywka od Trec Nutrition na masę
  MASS XXL
  x1

  CREATINE POWDER

  Universal Creatine Powder to najwyższej jakości monohydrat kreatyny
  CREATINE POWDER
  x1

  BCAA INSTANT

  Preparat chroniący przed katabolizmem i poprawiający wytrzymałość
  BCAA INSTANT
  Łącząc trzy produkty zawarte w tym zestawie otrzymujesz skuteczne wsparcie procesu budowania masy mięśniowej. MASS XXL zapewnia Ci tego co najbardziej potrzebujesz podczas budowy masy mięśniowej – dużej ilości kalorii oraz sporej porcji białka oraz węglowodanów. Kreatyna tworzy anaboliczne środowisko w organizmie wspierając wzrost siły i masy mięśniowej, a BCAA chronią Twoje mięśnie w trakcie treningu oraz przyspieszają proces regeneracji potreningowej. Z takim wsparciem pozostaje Ci jedynie ciężko trenować, dużo jeść i patrzeć jak Twoja sylwetka zmienia się z tygodnia na tydzień.
  172,32 zł
  Oszczędzasz minimum: 14,68 zł

  -8%

 • Zestaw Podstawowa masa

  x1

  HARD MASS

  Nabierz masy w szybkim tempie
  HARD MASS
  x1

  CM3 POWDER JAR

  Najpopularniejsza kreatyna od Trec Nutrition
  CM3 POWDER JAR
  HARD MASS sam w sobie zawiera skuteczne połączenie białek oraz węglowodanów jak i dodatków takich jak L-glutamina oraz HMB. Dodatkowo w zestawieniu z jabłczanem kreatyny - CM3, ten zestaw staje się bardzo anabolicznym połączeniem. HARD MASS stosowany po treningu oraz w ciągu dnia dostarczy budulca niezbędnego do zwiększenia masy mięśniowej, a jabłczan kreatyny jest idealnym narzędziem dla każdego kto chce zwiększyć silę mięśni. A jak wiemy większa siła prowadzi do większych mięśni. Jest to zestaw idealny dla osób które chcą w szybki sposób zwiększyć czystą masę mięśniową i poprawić wyniki na siłowni.
  100,44 zł
  Oszczędzasz minimum: 8,56 zł

  -8%

 • Zestaw Synteza włókien mięśniowych

  x1

  CREATINE POWDER

  Universal Creatine Powder to najwyższej jakości monohydrat kreatyny
  CREATINE POWDER
  x1

  HMB FORMULA CAPS

  Zwiększa anabolizm mięśni i obniża ilości tkanki tłuszczowej
  HMB FORMULA CAPS
  x1

  LECITHIN NOW

  Lecytyna sojowa
  LECITHIN NOW
  Ten zaawansowany zestaw zawiera suplementy, które wykazują pozytywne efekty w zwiększaniu tempa syntezy włókien mięśniowych (MPS). Ten proces jest niezbędny aby Twoje mięśnie rosły i stawały się silniejsze. Kreatyna oraz HMB to połączenie zapewniające mocno anaboliczny sygnał dla organizmu. Lecytyna zawiera w swoim składzie kwas fosfatydowy, który wpływa na aktywację MPS. Stosując ten zestaw nie pozostaje Ci nic innego jak ciężko trenować, dbać o regenerację i jeść jak bestia. Wtedy efekty przyjdą niesamowicie szybko.
  95,84 zł
  Oszczędzasz minimum: 8,16 zł

  -8%

 • Zestaw Masa w 8 tygodni

  x1

  MAGNUM 8000

  Zaawansowana odżywka na masę z kreatyną i olejem MCT
  MAGNUM 8000
  x1

  WHEY 100

  Whey 100 - Najpopularniejsza odżywka białkowa od Trec Nutrition
  WHEY 100
  x1

  PEANUT BUTTER SMOOTH 500G - PET Gramatura 500 G PET

  PEANUT BUTTER SMOOTH 500G - PET Gramatura 500 G PET
  x1

  BOOGIEMAN

  BOOGIEMAN TO NAJMOCNIEJSZA PRZEDTRENINGÓWKA TREC NUTRITION
  BOOGIEMAN
  Gotowy na prawdziwe masowanie? Ten zestaw przygotowaliśmy dla wszystkich, którzy chcą w 8 tygodni zyskać dużą ilość czystej masy mięśniowej. Ten zestaw skomponowaliśmy na podstawie własnych doświadczeń, tylko po to, żebyś Ty nie musiał tracić czasu i pieniędzy na eksperymenty.
  Stosowanie, które przynosi najlepsze efekty wśród naszych klientów to dwie porcje KOKTAJLU każdego dnia: pierwszą porcję po treningu lub w ciągu dnia, a drugą przed snem.
  Na KOKTAJL składa się porcja MAGNUM 8000, miarka WHEY 100 oraz 30 gramów masła orzechowego PEANUT BUTTER SMOOTH.
  Podczas tych 8 tygodni musisz wykonywać 3 lub 4 treningi tygodniowo, oparte na ciężkich ćwiczeniach wielostawowych. Twoim celem jest zwiększanie obciążenia lub dodawanie serii na każdym treningu.
  Musisz spać conajmniej 8 godzin w ciągu dnia (wliczając w to drzemki).
  Musisz ograniczyć aktywność fizyczną poza siłownią do minimum.
  108,74 zł
  Oszczędzasz minimum: 9,26 zł

  -8%

 • Zestaw ANABOLICZNY SEN

  x1

  SLEEP-ER - 225 G JAR

  Sleeper to najsilniejsza formuła regeneracyjna od Trec Nutrition
  SLEEP-ER - 225 G JAR
  x1

  ZMA ORIGINAL

  Opatentowana formuła ZMA
  ZMA ORIGINAL
  Potężna dawka magnezu i cynku, zawartość niezbędnych aminokwasów oraz dodatek ekstraktów ziołowych. Ten zestaw spożyty przed snem pomoże w regeneracji organizmu i mięśni, pomoże w szybkim zaśnięciu oraz sprawi, że rano obudzimy się całkowicie zregenerowani.

  SLEEP-ER to flagowy produkt TREC NUTRITION, którego receptura wspiera nocną regenerację. Pomaga szybko zasnąć, a zawarty w nim ekstrakt z melisy lekarskiej wycisza organizm pod koniec dnia. Jest to szczególnie ważne jeśli ćwiczymy w godzinach wieczornych.

  ZMA ORIGINAL to połączenie odpowiednich form magnezu, cynku oraz witaminy B6. Duża zawartość magnezu pomaga w relaksacji mięśni, a w połączeniu z cynkiem podnosi w naturalny sposób poziom wolnego testosteronu.
  105,05 zł
  Oszczędzasz minimum: 8,95 zł

  -8%