Detox organizmu

 • Zestaw NA OCZYSZCZANIE ORGANIZMU/DETOX

  x1

  SPIRULINA

  Spirulina to niebieskozielona alga, która zawiera wysokowartościowe białka roślinne
  SPIRULINA
  x1

  VIT. B-COMPLEX

  Kompleks witamin z grupy B w shocie
  VIT. B-COMPLEX
  x1

  TAURINE 900

  Krystalicznie czysta tauryna w kapsułkach
  TAURINE 900
  Spirulina i kompleks witamin z grupy B to świetne narzędzia wspomagające detoks organizmu. Wspomagają one uwalnianie toksyn z organizmu, natomiast aminokwas tyrozyna pomaga w związaniu uwolnionych toksyn i usunięciu ich z organizmu.
  90,22 zł
  Oszczędzasz minimum: 7,68 zł

  Brak w magazynie

  -3%

 • Zestaw WĄTROBA +

  x1

  NAC

  Niweluje odczucie zmęczenia fizycznego i psychicznego
  NAC
  x1

  LIVER STACK

  Kompleksowa formuła dla wątroby
  LIVER STACK
  Zestaw dla każdego, kto pragnie zregenerować oraz poprawić pracę swojej wątroby. N-acetylo L-cysteina znana jako NAC, to niezwykle skuteczny suplement. Tak silnie wspiera proces detoksykacji, że koncerny farmaceutyczne pracują nad tym aby zyskał miano leku i był dostępny jedynie na receptę.

  Z kolei LIVER STACK to kompozycja ziół oraz witamin niezbędnych do prawidłowego oczyszczania wątroby. Zawiera m.in. ekstrakt z kurkumy, karczocha oraz ostropestu plamistego.
  Klienci chwalą ten zestaw głównie ze względy na szybkość jego działania.
  99,52 zł
  Oszczędzasz minimum: 8,48 zł

  -8%

 • Zestaw WSPARCIE GŁODÓWKI ORAZ POSTU

  x1

  RESVERATROL 60 CAP

  Resweratrol to bardzo silny antyoksydant
  RESVERATROL 60 CAP
  x1

  VITA-MIN SPORT

  VITA-MIN Multiple Sport ® - to kompleksowa kompozycja witamin ( Vita-Plex ®)
  VITA-MIN SPORT
  Niezwykle popularne posty okresowe, podczas których jemy jedynie przez kilka godzin dziennie, poszcząc pozostałe kilkanaście czy całkowite wykluczenie jedzenia na kilka dni stało się niezwykle popularne. Nie bez powodu, ponieważ ostatnie badania pokazują, że ograniczenia ilości spożywanego pokarmu jest jedną z najlepszych taktyk na poprawę naszego zdrowia.

  RESVERATROL świetnie wspiera okresy głodówki poprzez stymulację Sirtuin. Fakt, że ten resweratrol jest połączony z L-leucyną jeszcze bardziej zwiększa skuteczność działania na Sirtuiny. Te z kolei wpływają na proces autofagii - procesu w którym organizm samodzielnie usuwa zniszczone lub uszkodzone komórki.
  Kompleks witaminowo-minerałowy VITA-MIN SPORT uzupełni zapotrzebowanie organizmu w witaminy i minerały podczas głodówki, a substancje w formie chelatów będą dodatkowym wsparciem podczas detoksu.
  72,80 zł
  Oszczędzasz minimum: 6,20 zł

  Brak w magazynie

  -8%