Odżywki dla sportowców

Odżywki

Odżywki dla sportowców, dla kulturystów, bokserów i biegaczy. Odżywki dla rowerzystów, pływaków, dla psa, dla kota, dla początkujących oraz dla seniorów. W naszym sklepie internetowym znajdziesz suplementy dla każdego. Niezależnie czy chcesz zwiększyć masę mięśniową, zredukować tkankę tłuszczową czy poprawić kondycję włosów czy wzmocnić stawy – nasza oferta jest tak szeroka, że każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Natomiast nasze fachowe i szczere doradztwo pomoże dopasować najskuteczniejsze suplementy do pożądanych rezultatów z uwzględnieniem tego co dla nas najważniejsze – satysfakcji klienta.

Odżywka białkowa Beltor dla sportów walki
Od Cena promocyjna 69,00 zł

Zaawansowany kompleks węglowodanowy w proszku
Od Cena promocyjna 28,00 zł

Wieloskładnikowy kompleks odżywczy na stawy w proszku
Od Cena promocyjna 59,00 zł

Odżywki – jak łączyć?

Sztuka łączenie suplementów w celu uzyskania synergii, czyli wzajemnego wzmacniania skuteczności działania, jest dosyć skomplikowany. Należy dysponować odpowiednią wiedzą odnośnie działania poszczególnych składników oraz ich korelacji z innymi substancjami. Najczęściej jednak kompozycje składników w suplementach diety są już skomponowane w odpowiedni sposób, poparty znajomością właściwości poszczególnych związków i ich połączeń.

Jak działają odżywki?

Odżywki dla sportowców stanowią uzupełnienie zdrowego stylu życia. Czasem ciężko nam jest dostarczyć wszystkich niezbędnych składników wyłącznie za pomocą diety. Suplementy diety zawierające kompleksy witamin czy suplementy zawierające ekstrakty ziołowe są uzupełnieniem diety i stylu życia, które pomoże nam w szybszym czasie uzyskać oczekiwane rezultaty.

Kto powinien stosować suplementy diety?

Każdy komu zależy na optymalizacji pracy organizmu, może za pomocą suplementów diety wesprzeć swoją walkę o zdrowie. Szeroki zakres dostępnych w Body Zone suplementów diety oraz fachowe i szczere doradztwo umożliwia dobranie odpowiedniego zestawu suplementów do niemalże każdego wybranego celu.

Jak przyjmować suplementy?

Stosując suplementy diety należy stosować się do informacji zamieszczonej na opakowaniu, ponieważ w zależności od zastosowanych składników suplement może pobudzać i dodawać energii bądź też wyciszać i relaksować. Poszczególne składniki wchłaniają się lepiej w towarzystwie tłuszczy – stąd informacja o stosowaniu do posiłku. Niektóre suplementy potrzebują kilkudziesięciu minut na przyswojenie – stąd informacja o spożyciu 30 minut przed treningiem. Przykładów jest wiele, ale wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane po zaznajomieniu się z treścią etykiety bądź po konsultacji z nami.

Suplementy z USA – czy są bezpieczne?

Ilość oraz rodzaj substancji aktywnych produkowanych w Stanach Zjednoczonych różni się znacząco od norm europejskich. Dlatego przed zastosowaniem suplementu warto zasięgnąć porady specjalisty Body Zone. Często sportowcy stosują zmniejszone dawki suplementu przez pierwsze kilka dni suplementacji w celu oceny intensywności działania.