Odzież sportowa TREC

Odpowiednia odzież sportowa może znacząco polepszyć jakość treningu. Specjalne materiały posiadają właściwości termoregulacyjne, antybakteryjne i są na tyle elastyczne że nie ograniczają zakresu ruchu, ale też nie są „workowate”.  Precyzyjne umieszczenie szwów gwarantuje trwałość i niezawodność odzieży treningowej. Natomiast nowoczesne kroje i sportowa stylistyka zapewni świetny wygląd zarówno na siłowni jak i na spacerze.

Jaką odzież treningową wybrać?

W zależności od upodobań mamy w naszej ofercie odzież dla osób lubiących luźne ubrania, oraz dla tych, którzy lubią przylegające do Ciała koszulki czy legginsy. Dla tradycjonalistów posiadamy szeroką ofertę koszulek oraz stringerów z motywującymi hasłami jak i jednokolorowe. Dla osób, które wolą nowoczesną odzież polecamy odzież z przylagającej do ciała, rozciągliwej tkaniny.

Jaka odzież będzie odpowiednia do treningów w terenie?

Przede wszystkim powinniśmy unikać ubierania zbyt wielu warstw. Podstawą powinna być odzież z materiału odprowadzającego pot na zewnątrz, przylegająca ściśle do ciała. Następnie na tę warstwę powinniśmy ubrać polar i w zależności od warunków pogodowych nieprzemakalną kurtkę przeciwdeszczową.

  • Ostatnio wyszukiwane