ISOLATE 100

Idealny izolat białka bez tłuszczu i laktozy

Od Cena promocyjna 99,75 zł Regular Price 105,00 zł
Kasa
Wraca
-4,99 zł
Kupuj odżywki taniej!
- 5 %
Ocena:
100% of 100
5,00 z 5 opinii
  • IZOLAT BIAŁKA = MAKSYMALNA PRZYSWAJALNOŚĆ
  • 0 g TŁUSZCZU I 0 g LAKTOZY
  • NAJWYŻSZA WARTOŚĆ BIOLOGICZNA BIAŁKA

Isolate 100 - krystalicznie czysty izolat białka– sprzymierzeniec anabolizmu mięśniowego

Jak wybrać prawdziwy izolat białka?


Wiecie czym powinien charakteryzować się wysokiej jakości izolat białka? Po pierwsze musi on pochodzić z pełnowartościowego źródła białka. W naturze chyba nie ma białka o lepszym aminogramie jak białka serwatkowe występujące w mleku. Izolat białek serwatkowych stanowi 100% składu białkowego Isolate 100.
Po drugie izolat białka powinien charakteryzować się maksymalnym zagęszczeniem białka oraz jak najmniejszą zawartością węglowodanów i tłuszczu. Jakże często zdarza się nam kupić zachwalany produkt białkowy, w którym okazuje się, że na 100 g proszku proteinowego przypada nawet 20 g węglowodanów. Czy chcąc uzupełnić dietę w białko potrzeba nam węglowodanów? Przecież one są dosłownie na każdym kroku (ryż, owoce, pieczywo, makarony). Podobnie jest z tłuszczem. Dobry i prawdziwy izolat białka to przynajmniej 90% białka. Reszta składu to marginalne ilości węglowodanów i tłuszczu niezbędne do uzyskania odpowiedniej tekstury i walorów smakowych odżywki. Porcja Isolate 100 dostarcza tylko 0,3 g tłuszczu i 0,4 g węglowodanów!.
Szukając dobrej klasy izolatu białka upewnij się, czy producent może poszczycić się wysokiej jakości technologiami produkcyjnymi. W przypadku Isolate 100 firmy Trec zastosowana została, zaawansowana i bezpieczna dla struktury białka, procedura CFM.


Elitarna technologia CFM to kolejny atut Isolate 100


Trzecia cecha odróżniająca dobry izobat białka to bezpieczne i podnoszące jakość produktu finalnego, technologie produkcyjne. Normą w produkcji odżywek białkowych, są technologie membranowe. Polegają one w dużym uproszczeniu na używaniu sit z oczkami o zróżnicowanej wielości. W celu uzyskania wysokiej klasy izolatów białka stosuje się dodatkowo tzw. procedurę przepływu krzyżowego CFM (cross flow microfiltration ). Wykorzystywane są w niej filtry ceramiczne, które w skuteczny sposób usuwają z serwatki niechciane składniki jak: tłuszcz, laktozę, cholesterol. Nie wchodząc w zawiłości tej procedury, pozwala ona uzyskać izolaty białkowe o bardzo wysokim stężeniu białka, którego struktura naturalna nie została naruszona, co kreuje wysoką przyswajalność produktu białkowego.
Dzięki CFM, która jest technologią produkcyjną trec izolat, z serwatki nie są usuwane cenne składniki wspierające działanie układu immunologicznego (immunoglobuiny, glikomakropeptyd), których w zwykłych produktach białkowych nie znajdziemy. CFM to także gwarancja dobrej rozpuszczalności izolatu białkowego


Isolate 100, czyli pory w których twój organizm szczególnie potrzebuje izolatu białka


Organizm potrzebuje dostaw szybko przyswajalnych protein, najlepiej pod postacią izolatu białka, w dwóch szczególnych porach dnia. Tak naprawdę w każdej innej można sięgnąć po poczciwy WPC czy kazeinę (linki do odpowiednich produktów) i być spokojnym, że nasze mięśnie na czas dostaną porcję życiodajnego białka. Jednak tuż po przebudzeniu, czy po treningu, nie ma czasu na czekanie!. Wtedy liczy się każda minuta! Wówczas mięśnie potrzebują białka, które w przeciągu dosłownie w 15 minut opuszczą żołądek, przedostając się do krwiobiegu pod postacią aminokwasów i krótkich peptydów. Szybkie tempo przemian w układzie pokarmowym to cechy Isolate 100, którego porcją powinieneś wesprzeć organizm tuż po przebudzeniu oraz w potreningowym oknie anabolicznym.
Z czego wynika to wielkie zapotrzebowanie naszego organizmu na białko w tych porach? Tak zaprogramowała nas matka natura. Rano występuje najwyższe tempo przemian metabolicznych, czyli organizm wykazuje wówczas zwiększone możliwości przyswojenia białka! Wykorzystaj ten cudowny moment na przestrzeni dnia!

Isolate 100 powinien być stałym elementem każdego poranka.


Drugi raz, szybko przyswajalnego białka, najlepiej pod postacią izolatu białka, organizm dopina się po zakończonym treningu. Oczywiście najpierw musi otrzymać porcję zasłużonych węglowodanów (link Max Carb, Vitargo) i aminokwasów. Gdy tylko one zostaną przyswojone, zadbaj o dostarczenie ekspresowo przyswajalnego białka, jak trec izolat. Dlaczego powinno to być białko o szybkiej kinetyce przemian jak Isolate 100, które nie będzie przesadnie absorbować układu pokarmowego?
To proste. Zastanów się, jakie są priorytety organizmu po treningu. Główne zadania to regeneracja mięśniowa, a następnie realizacja polityki anabolicznej. Myślisz, że organizm ma wówczas czas i ochotę na trawienie np. niedosmażonej wołowiny? Jeżeli nawet zająłby się tym żmudnym zadaniem to odbyłoby się to kosztem Twoich mięśni. Z powodu tej prostej logiki w porze potreningiwej sięgaj po białko łatwo i szybko przyswajalne jak Isolate 100. Trec izolat nie tylko zabezpieczy potrzeby odnowy mięśniowej ale także pozwoli na dobre rozniecić anaboliczną rewolucję, której efektem będą duże, imponujące mięśnie. Będąc w potreningowym oknie anabolicznym, jako źródło białka wybieraj tylko izolat białka serwatkowego. Szukaj takiego o maksymalnym stężeniu protein jak Isolate 100.

Zalety produktu Isolate 100 firmy Trec:


- Trec izolat to 100% izloatu białek serwatki
- Isolate 100 to dawka ekspresowo przyswajalnego białka, którego organizm potrzebuje szczególnie rano po przebudzeniu czy po treningu
- Trec izolat to marginalna zawartość węglowodanów i tłuszczu i ponad 90% stężenie białka
- Isolate 100 produkowany jest o wysokiej jakości technologię CFM, która jest gwarantem maksymalnej przyswajalności i czystości białka

Źródło:
- L. Zander, Z. Zander; Techniki membranowe w przetwórstwie mleka, {w:] Ogólnopolski przegląd lekarski 11/2004
- Effects of operating parameters on fouling mechanism and membrane flux in cross-flow microfiltration of whey, [w:] Journal of membrane Science, Vol 274, July 2011.

Sprawdź również inne nasze białka: Perfect Whey ProteinBiałko Sojowe

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:ISOLATE 100
Twoja ocena

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Czerwień koszenilowa A może mieć negatywny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

Jednorazową porcję preparatu – 30 g (1,5 miarki) rozpuścić w 200 ml wody lub mleka, używając do tego szejkera lub miksera. W zależności od zapotrzebowania należy stosować 2–3 porcji dziennie. W dni treningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja do 1,5 godz. po treningu oraz III porcja przed snem. W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja pomiędzy posiłkami oraz III porcja przed snem.

Izolat białka serwatkowego CFM (z mleka); kakao w proszku dla smaku czekoladowego, czekoladowo-truskawkowego i czekoladowo-miętowego; substancja zagęszczająca – sól sodowa karboksymetylocelulozy; regulator kwasowości dla smaku gruszkowego i truskawkowego – kwas cytrynowy; aromaty; emulgator – lecytyna sojowa; substancja słodząca – sukraloza; barwnik dla smaku gruszkowego i śmietankowo-waniliowego – beta-karoten; barwnik dla smaku truskawkowego – czerwień koszenilowa A.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA
100g
90g**
30g***

 %RWS*


 %RWS**


 %RWS***

Wartość energetyczna

1507 kJ

355 kcal

 

18%

1356 kJ

320 kcal

 

16%

452 kJ

107 kcal

 

5%

Tłuszcz 0,30 g 0% 0,30 g 0% 0,10 g 0%
   w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,10 g 1% 0,10 g 1% 0,00 g 0%
Węglowodany 2,50 g 1% 2,30 g 1% 0,80 g 0%
   w tym cukry 0,40 g 0% 0,40 g 0% 0,10 g 0%
Białko 85,50 g 171% 77,00 g 154% 25,70 g 51%
Sól 1,10 g 12% 1,00 g 17% 0,30 g 5%
SKŁADNIKI AKTYWNE
Izolat Białka Serwatkowego CFM 91,70 g 82,50 g 27,50 g

*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)

**Dzienna porcja produktu
*** Jednorazowa porcja produktu