IRONTEST STANDARD

Iron Horse Series Iron Test to suplement diety, który zwiększa poziom wolnego testosteronu.

Od Cena promocyjna 75,05 zł Regular Price 79,00 zł
Kasa
Wraca
-3,75 zł
Kupuj odżywki taniej!
- 5 %
 • podnosi poziom testosteronu
 • poprawia nastrój i siły witalne
 • idealnie nadaje się dla sportowców dyscyplin siłowych i siłowo-wytrzymałościowych

Kupuj IRONTEST STANDARD taniej w zestawach

 • Zestaw NA TESTOSERON

  x1

  IRONTEST STANDARD

  Iron Horse Series Iron Test to suplement diety, który zwiększa poziom wolnego testosteronu.
  IRONTEST STANDARD
  x1

  DAA +

  DAA to suplement uznawany za booster testosteronu
  DAA +
  Połączenie sprawdzonego działania minerałów takich jak cynk i magnez oraz innowacyjnego wyciągu z pestek dyni, zawartych i IRON TEST jest w stanie zauważalnie podnieść poziom naturalnego testosteronu już po pierwszych dwóch tygodniach suplementacji. Dodatkowo DAA w wysokich dawkach również wykazuje działanie anaboliczne na organizm, uzupełniając działanie IRON TEST. Dzięki takiemu połączeniu wzrost poziomu testosteronu i korzyści z tym związanych, takich jak zwiększony wzrost siły i masy mięśniowej, wyższe libido czy lepsza regeneracja i więcej sił witalnych, będą tylko kwestią czasu.
  136,38 zł

  -8%

Iron Test to suplement zawierający w sobie ekstrakt z buzdyganka naziemnego, który odpowiedzialny jest za wzrost poziomu substancji męskiej w organizmie. Wzbogacony dodatkowo o magnez, a także cynk staje się niesamowicie silnym 0 suplementem, który jest gwarantem wzrostu masy mięśniowej, poprawy siły przy jednoczesnym spalaniu tkanki tłuszczowej. Tylko dzięki wyższemu poziomowi substancji męskiej jesteś w stanie rozbudować masę mięśniową, zahamować katabolizm mięśni oraz zredukować poziom tkanki tłuszczowej.

Iron Test to fantastyczny booster substancji męskiej, dzięki któremu zapomnisz czym jest stagnacja treningowa, bądź regres. Dodatkowo dzięki suplementacji tym produktem dochodzi do uzyskania dodatniego bilansu azotowego w organizmie, a tym samym szybszej syntezy białek.

Ta substancja jest niezbędnym składnikiem w organizmie każdego mężczyzny, dlatego też warto zadbać o jak najwyższy poziom. To właśnie dzięki niemu jesteś w stanie utrzymać wysokie libido, a także być bardziej sprawnym seksualnie. Ponadto jego wysoki poziom odpowiedzialny jest za poprawę nastroju, a także usuwanie przemęczenia, czy stresu.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:IRONTEST STANDARD
Twoja ocena

Spożywaj 1 tabletkę do śniadania, 1 tabletkę przed treningiem i 1 tabletkę przed snem. Nie przekraczać zalecanej porcji 3 tabletek dziennie.

SKŁADNIKI AKTYWNE
1 tab*
3 tab**

%RWS*


%RWS**

Tribulus Terrestris 200,00 mg 400,00 mg
Ultrica Dioica (ekstrakt z korzenia pokrzywy) 150,00 mg 450,00 mg
Semen Cecurbitae (ekstrakt z pestek dyni) 150,00 mg 450,00 mg
Magnez 100,00 mg 26,6% 300,00 mg 79,8%
Cynk 5,00 mg 50% 15,00 mg 150%
Pirydoksyna 3,50 mg 250% 10,50 mg 750%
Bioperine 3,33 mg 9,99 mg

*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)

**Dzienna porcja produktu