CREATINE Z3

Formuła 3 rodzai kreatyny na wzrost siły i masy mięśniowej od marki Beltor

Kupuj odżywki taniej!
Ocena:
100% of 100
5,00 z 1 opinii
  • PEŁNE WYSYCENIE MIĘŚNI KREATYNĄ
  • ZAWIERA KREATYNĘ NIEZBĘDNĄ KAŻDEMU SPORTOWCOWI
  • 3 WYSOCE BIODOSTĘPNE FORMY KREATYNY

Beltor - Creatine Z3 powder, czyli wybuchowa mieszanka 3 stabilnych form kreatyny

Beltor z3 czyli koniec narzekania na jakość produktów kreatynowych


Z podstawowymi formami kreatyny różnie bywa w praktyce. Czasem okazuje się, że z powodu picia zbyt małej ilości wody poczciwa kreatyna doprowadza do zatrzymania wody w organizmie, co skutkuje niezbyt dobrze postrzeganym, spuchniętym wyglądem. Innym razem, przez cały cykl kreatynowy towarzyszą nam uporczywe rewolucje żołądkowe, które odbierają satysfakcję z każdego treningu. Niektórzy po zakończeniu suplementacji kreatyną z przykrością stwierdzają, że wyrzucili kasę w błoto, gdyż nie nastąpiła żadna progresja obciążeń, a mięśnie pozostały bez zmian płaskie… Jeżeli te historie to element Twoich doświadczeń sięgnij po zaawansowaną mieszankę trzech stabilnych form kreatyny, którą znajdziesz w kreatyna z3.


Niestety duża pula przyjmowanej kreatyny jest bezpowrotnie tracona w czasie pokonywania trasy przewodu pokarmowego. Panujący kwaśny odczyn zamienia kreatynę w kreatyninę, która nie jest w stanie wywrzeć żadnego wpływu na energetykę intensywnych wysiłków. Beltor z3 doskonale zabezpiecza się przed niechcianą konwersją kreatyny, gdyż zawiera trzy jej stabilizowane formy. Dzięki temu beltor z3 to gwarancja niemal 100% absorpcji mięśniowej kreatyny.


Wyjątkowe komponenty kreatynowe Creatine z3


Creatine Z3 zawiera 3 wyjątkowe formy kreatyn: jabłczan, cytrynian i chlorowodorek (HCL) kreatyny. Dzięki połączeniu cząsteczki kreatyny z kwasem jabłkowym, cytrynowym i chlorowodorkiem niszczycielskie kwasy, będące wrogiem kreatyny i czyhające na nią podczas całej drogi wiodącej od jamy ustnej do mięśni, nie są w stanie zamienić jej w kreatyninę. Ochrona przez dezaktywacją kreatyny to nie jedyny atut form kreatyny znajdujących się w składzie Beltor z3. Kwas jabłkowy i cytrynowy to substraty w tlenowych przemianach energetycznych. Dzięki temu korzyści z suplementacji Kreatyna z3 mogą czerpać przedstawiciele dyscyplin wytrzymałościowych np. kolarze, biegacze długodystansowi.


HCl kreatyny zawarty w Beltor Z3 to kolejna odporna na czynniki uszkadzające forma kreatyny. HCl od dawna stosowany jest w przemyśle farmaceutycznym z celu zwiększenia odporności substancji, z którymi jest łączony. Poza tym chlorowodorek kreatyny wchodzący w skład Creatine Z3 znacznie podnosi rozpuszczalność produktu, która w przypadku kreatyny jest czynnikiem decydującym o stopniu przyswajalności.


Dlaczego z Beltor Z3 będziesz pragnął trenować intensywniej niż kiedykolwiek

Zastanawiałeś się kiedyś jak to się dzieje, że po kilku miesiącach regularnego treningu możesz stosować dużo większe ciężary jak na początku? Otóż organizm posiada zbiorniki kreatyny, które są angażowane szczególnie w czasie intensywnych, krótkotrwałych wysiłków. Po każdym ciężkim wysiłku, uszczuplone zasoby kreatyny są odbudowywane zgodnie z prawem nadkompensacji potreningowej (odbudowa z nadmiarem, czyli organizm jest w stanie zgromadzić jej więcej jak przed treningiem). W tej newralgicznej porze regeneracji zasobów kreatyny nie powinno jej zabraknąć w ustroju. Z tego względu zawsze w potreningowym oknie anabolicznym przyjmij porcję wysoce przyswajalnego matrixu keratynowego jak Kreatyna z3.


Pamiętaj, że wysiłek zawsze przesuwa równowagę kwasowo – zasadową organizmu w kierunku kwaśnego odczynu, który stanowi ogromne zagrożenie dla kreatyny. Dlatego dobrze wówczas sięgać tylko po stabilne formy kreatyny jakie zawarte są w Beltor z3.


Z Creatine Z3 musisz trenować ciężko by doszło do progresji siły i wzrostu beztłuszczowej masy ciała


Efektem kumulacji efektów nadkompensacji pojedynczych sesji treningowych jest przyrost siły. Oczywiście im wyższe w czasie treningu nastąpiło zubożenie zasobów kreatyny, tym większe miano ich nadkompensacji potreningowej zostanie uzyskane. A kiedy tak się dzieje? Gdy trenujesz ciężko, nie bojąc się dołożyć kojonych 10 kg obciążenia. Organizm wówczas adoptuje się do rosnącej intensywności zwiększając mobilizację siłową. Gdy czujesz, że możesz nie dać rady, nie licz na jakiekolwiek efekty! Sięgnij wówczas po Beltor z3. Może Twoje mięśniowe zbiorniki kreatyny nie są wystarczające i wymagają pomocy! Musisz trenować intensywnie i z pełnym zaangażowaniem. Na treningu wykorzystaj do cna ustrojowe pokłady kreatyny a po treningu odbuduj je z nadmiarem przy wykorzystaniu Creatine z3. Nigdy nie pomijaj potreningowej dawki kreatyna z3, gdyż jest ona newralgiczna dla regeneracji zasobów kreatyny i pozytywnie koreluje z wzrostem beztłuszczowej masy ciała.

Zalety produktu Beltor z3 firmy Trec:


- Creatine z3 stanowi unikalną mieszankę 3 stabilnych form kreatyny wykazujących wysoką przyswajalność
- Beltor z3 charakteryzuje wysoka rozpuszczalność decydująca o przyswajalności mięśniowej kreatyny
- Kreatyna z3 pomaga zwiększyć siłę i budować czystą masę mięśniową
- Beltor z3 dzięki obecności jabłczanu i cytrynianu kreatyny może być stosowany przez przedstawicieli dyscyplin wytrzymałościowych

Źródło: 
- The effects of pre versus post workout supplementation of creatine monohydrate on body composition and strength, [w:]Journal IntSoc Sports Nutr 2013 Aug 6;10:36
- Creatine supplementation with specific view to exercise/sports performance; [w:] Journal of the International Society of Sports Nutrition 2012, 9:33

Sprawdź również inne nasze kreatyny: monohydrat kreatyny, kreatyna crea9, kreatyna 200 mesh, CM3

 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:CREATINE Z3
Twoja ocena

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zróżnicowana dieta i zdrowy styl życia są ważne. Azorubina może mieć negatywny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

Jednorazową porcję preparatu – 6 g (1 miarka) rozpuścić w 300 ml wody używając do tego szejkera. Stosować 1 porcję dziennie. W dni treningowe: 1 porcja 30 min. przed treningiem, lub 1 porcja bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu lub 1 porcja przed snem.

Z3 CREATINE BLEND [jabłczan kreatyny; cytrynian kreatyny; chlorowodorek kreatyny]; maltodekstryny; aromaty; dekstryny (z pszenicy i kukurydzy); substancje zagęszczające – guma celulozowa, guma ksantanowa; substancje słodzące – sacharynian sodu, cyklaminian sodu, sukraloza; barwnik dla smaku ananasowego – beta-karoten; barwnik dla smaku wiśniowo-porzeczkowego, grapefruitowo-tropikalnego i truskawkowego – azorubina.

SKŁADNIKI AKTYWNE
6 g**

 

[Jabłczan Kreatyny; Cytrynian Kreatyny; Chlorowodorek Kreatyny] 5000,00 mg

   w tym kreatyna 3520,00 mg

**Dzienna porcja produktu